Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak ürün eklemediniz.

Kargo ve Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerimiz için, ürün sayfamızda farklı bir süre belirtilmiyorsa 21 iş günü içerisinde adresinize ulaştırmak üzere kargoya teslim ediyoruz. Bu süre her üründe stok durumu veya temin sürelerine göre değişiklik gösterebilmektedir, bu farklılıklar ile ilgili bilgiyi ürün sayfasından edinebilirsiniz.

Tüm Türkiye'de şehir merkezlerine ücretsiz teslimatımız var.

İstanbul ve Ankara içinde hacimli mobilya ürünlerini (yatak odası takımı, yemek odası takımı, oturma grubu, kanepe gibi) kendi servis araçlarımızla veya anlaşmalı olduğumuz firma ile teslimat ve montajını gerçekleştiriyoruz. Diğer ürünler İstanbul içi ve Ankara içi yine kargo firması ile teslim edilebiliyor.

Tüm şehir merkezlerine ücretsiz kargo ile bina önü teslimatı yapılıyor. İlçeler ve diğer yerleşim birimleri için ek ücret ile bina önü teslimatı gerçekleştiriliyor. Teslimat istediğiniz bölgeye kargo ek ücreti için aşağıdaki telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Nakliye araçlarının bazı il ve ilçe merkezlerine girememesi durumunda size en yakın noktada teslimat gerçekleştiriyoruz.

Yedek Kılıf ve Yedek Parçalarda kargo ücreti alıcı ödemeli gönderilir. 

Her türlü sorularınıza cevap verebilmek için (0532) 401 74 46 / (0312) 353 25 80 no’lu telefonlarımızda olacağız.  

www.seray.com

info@seray.com